Strategické partnerství, které posune váš byznys tím správným směrem

S čím vám pomůžeme

Technologická strategie a architektura

Jsme vaším průvodcem digitální transformací. Naši konzultanti a architekti vám pomohou s návrhem enterprise architektury propojující strategické cíle a klíčové potřeby byznysu se strategickými a rozvojovými iniciativami IT.  

Pomůžeme modernizovat váš obchodní model nebo produktové portfolio pro efektivní podporu a realizaci strategických přínosů. Pomůžeme vám nastavit prostředí pro agilní dodávky s využitím moderních platforem typu cloud a přístupu k realizaci formou DevOps.

Transformace core systémů a enterprise platforem

Zaštítíme celý cyklus transformace vašich core systémů a enterprise platforem od návrhu, realizace až po uvedení do provozu.  

Zaměřujeme se na klíčové požadavky a potřeby byznysu. Pomůžeme s integrací do stávajícího prostředí, s migrací a přípravou, organizací a podporou nového řešení.

Systémová integrace

Naši odborníci jsou jedničky na transformační a implementační projekty „na klíč“. Pomůžeme vám řídit projekty tak, aby se dodržely domluvené termíny, dodávky a zároveň se investice vrátily.

V rámci systémové integrace zajistíme konzistenci vašeho nového řešení a stávajícího prostředí a zastřešíme koordinaci dodávek zúčastněných týmů a dodavatelů.

Obchodní strategie a business analýza

Pomůžeme modernizovat váš obchodní model nebo produktové portfolio pro efektivní podporu a realizaci strategických přínosů.

Napojení na business a solution architekturu zajišťuje dodávky služby či produktu ve stanoveném čase a rozpočtu.

Zaměřujeme se na potřeby uživatele (CX) a samotnou realizaci řešení. Kombinujeme mapování zákaznických cest, obchodní architekturu a moderní technologie. Díky naší metodologii integrovaného service designu nezůstáváme jen u potřeb zákazníků, konceptů a prototypů.

Cloud platformy a řešení

Naši konzultanti, architekti a vývojáři vám pomohou naplánovat bezpečnou cestu do cloudu a zároveň ji zvládnou také implementovat s ohledem na vaše budoucí potřeby.

Umíme realizovat moderní „cloud native“ řešení plně využívající potenciál využívaných platforem. V rámci naší společné cesty do cloudu také poradíme, jak optimalizovat investice a celkový FinOps nákladový model vašich řešení.

Bezpečnost a regulace

Zajistíme vám bezpečné nastavení a využívání IT platforem včetně cloud prostředí. Zohledňujeme přitom bezpečnostní požadavky, řízení rizik a soulad s regulatorními požadavky. Také provádíme analýzu, vyhodnocení připravenosti a audity v oblastech DORA, eIDAS 2, NIS 2, PCI DSS, PSD2 a PSD3 regulací.

IT fúze a akvizice

Poskytneme vám poradenství v oblasti fúzí a akvizic z hlediska IT. Provedeme vás celým životním cyklem od prvotního posouzení připravenosti (IT due diligence) přes přípravu na transformaci až po následnou konsolidaci a optimalizaci.

V rámci post akviziční podpory vám pomůžeme zajistit od prvního dne efektivní provozní model IT a využití transformačního potenciálu pro zlepšení nabídky služeb, produktů a podpory pro klienty i pro vaše zaměstnance.

Naši dlouhodobí a spokojení klienti

Díky spojení naší obrovské zásobárny zkušeností z mnoha projektů a know-how Meonzi dokážeme realizovat inovace, které nezastaví ani složitá architektura velké organizace. A v tom vidím obrovský potenciál.

Pavel Riegger

CEO, Trask

Informace o zpracování osobních údajů